рефлексія Інтел-10
понеділок, 26 травня 2014 р.
Рефлексія. Модуль 6
Обговорили проблеми безпеки роботи учнів в Інтернеті та я знову переглянула план вивчення своєї теми.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Новіша публікація
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар