пʼятниця, 30 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 11

На тренінгу навчилась ефективно використовувати інформаційно-комунікативні технології у навчальному процесі для формування навичок 21 століття;
покращення результатів навчання за допомогою проведення досліджень, коммунікацій, взаємодії, застосування ефективних стратегій та інших засобів;

Рефлексія. Модуль 10

Цей модуль 10  допоміг мені з'ясувати мою роль фасилітатора в навчанні учнів за методом проектів, а саме те, що вчитель має розробити стратегію впровадження проектів.

четвер, 29 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 9

В Модулі 9 працювали  в парах або малих групах, розповідала   своїм колегам про  свій приклад учнівської роботи та інструмент його оцінювання. Пропозиції та коментарі, які я отримала  від колег  допомогли  мені  в удосконалині  прикладу  та моєї  стратегї  оцінювання

середа, 28 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 8

Цей модуль допоміг мені обдумати, що означає «оцінювання, зосереджене на потребах учнів», а саме проаналізувавши я дійшла висновку, що оцінювати те що прагне знайти та проаналізувати дитина оцінювати на багато легше, адже рівень засвоєння знань на багато вище, ніж в тоді коли вчитель нав'язує новий матеріал для вивчення.

Рефлексія. Модуль 7

Цей модуль дає мені можливість чітка надати відповіді на такі питання:
Як можна ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів? - електронне оцінювання, на мою думку, найоб'єктивніше за усну оцінку вчителя, якому шкода дитину, також ці технології надають можливість дитині успішно знаходити необхідні матеріали для школи самому, або надавати їх вчителем.

понеділок, 26 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 6

Обговорили проблеми безпеки роботи учнів в Інтернеті та я знову переглянула план вивчення своєї теми.

субота, 24 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 5

Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання Інтернет-ресурсів у процес навчання моїх учнів, а саме:…
Обговорили в парах власні презентації щодо представлення ідей проектів та оцінювання навчальних потреб учнів;
Обговорили у групі, як зробити проекти відповідними вимогам державних освітніх стандартів та навчальних програм;

Рефлексія. модуль 4

На занятті відбулось  обговорення прикладів основних запитань для спільної роботи з документами. У результаті я створила план вивчення теми, перший варіант плану оцінювання та презентацію основних ідей навчальної теми.

пʼятниця, 23 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 3

У цьому модулі я  розпочала процес планування вивчення обраної теми з того, що визначила, які саме державні освітні стандарти відповідають цій темі. Виходячи з вимог стандартів та навчальних програм, я  встановила  навчальні цілі та важливі поняття обраної теми, від яких формулюватиму Основні запитання, що формують зміст проекту.

Рефлексія. Модуль 2

Цікавою на сьогоднішньому тренінгу стала дискусія щодо шляхів розвитку учнівських навичок мислення, пов'язаних з цим проблем та формування навичок ХХІ століття. Також ми обговорили сучасні інноваційні педагогічні технології і докладніше зупинились на методі проектів, який потрібний для подальшої педагогічної роботи.

Рефлексія. Модуль 1

Сьогодні обговорили цілі та завдання тренінгу, його ресурси та можливості. Сформулювала власні завдання, створила власну поштову скриньку, папку Портфоліо та власний блог.