пʼятниця, 30 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 11

На тренінгу навчилась ефективно використовувати інформаційно-комунікативні технології у навчальному процесі для формування навичок 21 століття;
покращення результатів навчання за допомогою проведення досліджень, коммунікацій, взаємодії, застосування ефективних стратегій та інших засобів;

Немає коментарів:

Дописати коментар