На тренінгу навчилась ефективно використовувати інформаційно-комунікативні технології у навчальному процесі для формування навичок 21 століття;
покращення результатів навчання за допомогою проведення досліджень, коммунікацій, взаємодії, застосування ефективних стратегій та інших засобів;
Немає коментарів:
Дописати коментар